محصولات هنری - معرفی 101 نقاش بزرگ تاریخ
درباره فروشگاه
در این فروشگاه، محصولات هنری کمیاب و نایاب، با هزینه ای بسیار ناچیز در اختیار علاقه مندان به هنر قرار می گیرد. محصولات ما در فروشگاه های همکار یا سایت های دیگر وجود ندارد.
جهت سفارش محصولات جدید با ایمیل زیر در ارتباط باشید:
mohammad.rezaei.art@gmail.com
گزارشات
تاریخ تاسیس : 1393/10/19
تعداد محصولات اضافه شده : 106
تعداد فروشهای کاربر : 362
افراد آنلاین :
رنک فروش کاربر :
کدهای ویژه

   معرفی 101 نقاش بزرگ تاریخ

محمد پارسی 1396/04/31 دسته بندی : هنر 82

در مقاله ای که پیش رو دارید، 101 نقاش تاثیرگذار تاریخ هنر معرفی شده است. این مقاله در 21 صفحه در فایل ورد جمع آوری شده است و ترجمه ای دقیق از وبسایتی معتبر در زمینه ی هنر است. برای اطلاعات بیشتر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

یکی از مزیت های بزرگ این محصول آن است که برای استفاده از متن مقالات نیازی به تایپ مجدد آن نیست. پس از خرید، یک فایل ورد تحویل می گیرید که می توانید مقالات را کپی و در هر جای دیگر استفاده کنید.

در این مقاله هنرمندانی همچون داوینچی، میکلانجلو، رافائل، جوتو، پیکاسو، دالی، کاراواجو، ولاسکز، داوید، دوشان، لیختنشتاین، مونه، ژریکو، دلاکروا، ویسلر، بروگل، کانستبل، راتکو، وان گوگ، مانه و غیره معرفی شده اند. این 101 نقاش از دوره های مختلف تاریخ هنر و سبک های مختلف نقاشی برگزیده شده اند.

این مقاله ی بسیار ارزشمند را به تمامی دانشجویان رشته های هنرهای تجسمی و پژوهش هنر و همچنین علاقه مندان به هنر نقاشی به شدت پیشنهاد می کنیم. 


خرید و دانلود | 4,900 تومان

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط

ط¯ط§ظ†ظ„ظˆط¯ ط¢ظ‡ظ†ع¯ ط¬ط¯غŒط¯

ظ¾ظ†ظ„ ط§ط³ ط§ظ… ط§ط³

ط§ط±ط³ط§ظ„ ظ¾غŒط§ظ…ع© ط¨ظ„ع© ظ„غŒط³طھ

ظ¾ظ†ظ„ ط§ط³ ط§ظ… ط§ط³ ط±ط§غŒع¯ط§ظ†

ط§ط±ط³ط§ظ„ ط¨ظ„ع© ظ„غŒط³طھ

ط·ط±ط§ط­غŒ ط±ط¨ط§طھ طھظ„ع¯ط±ط§ظ…

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ